Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Vinil Eldivenler Sağlıklı Mı
Vinil eldivenler hakkında sağlıklı olup olmadığı tartışmasından önce biraz vinil eldivenin ne olduğu konusunda bilgiler vermekte yarar vardır.
Vinil Eldiven Nedir?
Anti alerjenik özelliklere sahip olan vinil eldivenler birçok amaçla çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Vinil eldivenler hakkında bilmeniz gereken detaylı bilgiyi burada sizler için derledik.
Nitril Pudrasız Eldiven
Anti alerjenik yönü ile diğer eldivenlere göre fazlasıyla öne çıkan bir eldiven türü olan nitril eldiven ve nitril pudrasız eldiven özelliklerini burada sizler için derledik. İşte nitril eldiven özellikleri ve avantajları.
Nitril Eldiven mi Lateks Eldiven mi?
Günümüzde giderek yaygınlaşan eldiven kullanımı ile birlikte çok çeşitli şekillerde eldiven üretimleri yapılmaktadır. Nitekim nitril eldiven ile lateks eldivenler en çok tercih edilen eldivenler arasında yer almaktadır. Peki sizce Nitril eldiven mi? Lateks eldiven mi?
Naylon Tulum Özellikleri
Covid-19 Pandemisi ile birlikte hayatımıza giren eşyalar arasında olan naylon tulumlar birçok farklı amaçla çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Sizler için Naylon Tulum özelliklerini bu makalede derledik.
Naylon Önlük Kullanımı
Naylon önlükler işlevsel yapıları sayesinde birçok farklı sektörde çok amaçlı bir şekilde kullanılmaktadır. Bundan dolayı sizler için naylon önlük özellikleri ile birlikte etkili bir şekilde nasıl kullanıldığını sizler için derledik.
Naylon Kolluk
Naylon kolluklar hijyen, sağlık veya sterilizasyon gibi birçok farklı amaçla sağlık, yemek, medikal gibi çeşitli yerlerde daha çok kullanılmaktadır. Sağladığı pek çok avantajla birlikte naylon kolluk özelliklerini sizler için bu yazımızda derledik.
Naylon Kolluk Kullanmanın Önemi
Naylon kolluklar işlevsel yapıları sayesinde çok amaçlı bir şekilde kullanılmaktadır. Sağlık, restoran gibi çeşitli sektörlerde hijyen ve temizlik amacıyla kullanılmaktadır. Bu makalede sizler için naylon kolluk kullanmanın önemini derledik
Naylon Eldiven Özellikleri
İnce ve şeffaf yapıda olan naylon eldivenler sanılanın aksine birçok farklı alanda aktif bir şekilde kullanılmaktadır ki buna medikal ve sağlık alanı da dahil. Naylon eldivenleri bu kadar özel kılan naylon eldiven özelliklerini bu yazıda sizler için derledik.
Naylon Önlük
Sağlık ve medikal alanda daha çok kullanılan naylon önlükler sahip oldukları özellik ve fonksiyonlardan dolayı günümüzde birçok yerde kullanılmaktadır. Naylon elbise hakkında detaylı bilgiyi sizler için bu makalemizde derledik.
Naylon Bone
Naylon boneler sadece sağlık ve medikal alanda değil pek çok farklı alanda çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Naylon bonelerin kullanım alanları ve sahip olduğu özellikleri sizler için bu makalede derledik.
Muayene Eldiveni
Lateks eldivenlerin sıklıkla birçok farklı alanda kullanıldığı yerler gündelik hayatımızda mevcut. Bunlardan bir tanesi de muayene eldivenleridir. Muayene eldivenleri özel olarak cerrahi amaçla üretilen eldivenlerdir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın