Vi̇ni̇l Eldi̇ven Nedi̇r?
Buradasınız: Anasayfa / Blog
3 Şubat 2022, Perşembe
Vinil Eldiven Nedir?
Anti alerjenik özelliklere sahip olan vinil eldivenler birçok amaçla çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Vinil eldivenler hakkında bilmeniz gereken detaylı bilgiyi burada sizler için derledik.
Vinil Eldiven Nedir?

Vinil eldivenler, doğal lateksten üretilmeyen, tek kullanımlık ürünlerdir. Hammaddesi gereği protein ihtiva etmezler ve bu sebepten ötürü oldukça anti – alerjik ürünlerdir, kısacası alerjik ciltler için kullanıma oldukça uygundur. Kimyasal ile temas eden kişilerin direkt kullanımı önerilmemektedir.

Vinil Eldiven Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Vinil eldivenler yapıları gereği çeşitli özelliklere ve avantajlara sahiptir. İlk olarak vinil eldivenler tek kullanımlık olup, anti – alerjik ürünlerdir. Nitril ve lateks eldivenlere göre oldukça maaliyeti düşük ürünlerdir. Renk olarak çeşitli renklere sahiptirler, fakat genel olarak beyaz renktedirler. Çeşitli boyutlara sahiptirler ve her el için oldukça uygundurlar. Vinil eldivenler pudrasızdırlar ve pudra alerjisini önlemektedirler. Vinil eldivenler, gıda, paketleme, ambalaj, üretim, süt ve et işleri gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadırlar.

Vinil eldivenler gerek yapıları gerek kullanım alanları olsun oldukça çeşitli avantajlara sahiptirler. Bu avantajlara göz atacak olursak:

  • Şirketimiz tarafından temin ettiğiniz vinil eldivenler oldukça esnek ve sağlamdırlar.
  • Vinil eldivenler oldukça steril ürünlerdir. Bu sayede hijyen ve temizlik sağlanmış olur.
  • Şirketimiz tarafından sizler için temin edilen vinil eldivenler oldukça ekonomik ve bütçe dostudur.
  • Vinil eldivenler tek kullanımlık ürünlerdir ve geri dönüşüm için uygundurlar. Bu sebepten ötürü bu ürünler oldukça çevre dostu ürünlerdir.
  • Vinil eldivenler su geçirmez özelliğe sahiptirler.
  • Şirketimiz tarafından temin ettiğiniz vinil eldivenler, boyutlarına göre ellerinizi tam olarak olmakta ve bilek kısmınızı kavramaktadır.

vinil eldiven nedir

Vinil Eldiven Fiyatları

Vinil eldiven fiyatları, eldivenin boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin, küçük boy vinil eldivenler fiyat olarak daha az olurken, büyük boy vinil eldivenler fiyat olarak daha fazla olabilmektedir. Ekstra olarak, alınan eldiven sayısı da fiyatlarda değişkenliğe sebep olmaktadır. Örneğin, 100 tane olarak alınan toplu vinil eldivenler ile 500 tane olarak alınan toplu vinil eldivenler fiyat bakımından birbirlerinden oldukça farklıdır. Bu sebeplerden ötürü vinil eldiven fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Vinil eldiven fiyatları hakkında daha detaylı ve ayrıntılı bir bilgi almak için Bimel Ticaret şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın