Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Bimel İthalat İhracat ve Ticaret Ltd Şti, Istanbul Anadolu ve Istanbul Avrupa yakasındaki iki lojistik merkezi aracılığıyla yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa ve uygun şekilde hizmet vermektedir.

Firmamız, geniş ürün portföyü, kaliteli ürünleri, müşteri servisi ve satış sonrası destek hizmetleriyle toplam kalite yönetimi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Gerek satış, dağıtım ve pazarlamasını üstlendiği marka ürünlerle, gerekse de kendi markasıyla üretimini yaptığı ürünlerle rekabetçi fiyat avantajı sunan Bimel, aynı zamanda müşterilerinin özel ihtiyaçlarına, kurumsal hizmet, baskı ve paketleme taleplerine ve özellikli malzeme tedariğine yaptığı yatırımlarla müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız özellikle, temizlik ve tesis yönetim firmaları, zincir lokanta ve cafe'ler, hotel ve konaklama tesisleri, promosyon şirketleri, catering ve yemek şirketleri, endüstriyel kurum ve kuruluşlar ile çalışan ve Türkiye çapına yayılmış bayi ağıyla tedarik zinciriyle rekabet odaklı ve hızlı servisi sağlamaktadır. Dış Ticaret Departmanımız aracılığıyla EMEA bölgesindeki (Doğu Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika) müşterilerine de ihracatını artırarak sürdüren firmamız, yurtdışı pazarlama faaliyetlerini de uluslararası teknik fuar, kongre ve seminerler ile periyodik müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek sürdürmektedir.


0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın